BIP

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Urszuli w Wilczogórze informuje o wyborze wykonawcy. W wyniku przeprowadzonego postępowania wyboru wykonawcy, w trybie zapytania ofertowego nr 01_2024_Wilczogóra z dnia 18.07.2024. wybrano wykonawcę prac zadania pn. Remont dachu nad korpusem i prezbiterium kościoła pw. św. Urszuli w Wilczogórze.

W dniu 26.08.2024 r. wybrano najkorzystniejszą ofertę firmy konserwacja zabytków ARTKONS Jacek Kłosiński z siedzibą w Toruniu. Wartość wybranej oferty 404 999,95 zł brutto.

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Urszuli w Wilczogórze informuje o wyborze wykonawcy. W wyniku przeprowadzonego postępowania wyboru wykonawcy, w trybie zapytania ofertowego nr 02_2024_24_OK_Wilczogóra z dnia 18.07.2024. wybrano wykonawcę prac zadania pn. Zabezpieczenie i kompleksowa konserwacja polichromowanego stropu drewnianego kościoła pw. św. Urszuli w Wilczogórze.

W dniu 26.08.2024 r. wybrano najkorzystniejszą ofertę firmy konserwacja zabytków IKONA Agata Kłosińska z siedzibą w Toruniu. Wartość wybranej oferty 509 731,03 zł brutto.

Remont dachu nad korpusem i prezbiterium kościoła pw. św. Urszuli w Wilczogórze Na wykonanie zadania pozyskano dofinansowanie Rządowego Programu Odbudowy Zabytków

ZO nr 01 dach.pdf

ZO nr 01 Z1 dach.pdf

ZO nr 01 Z2 dach.pdf